PROJE BİTİRME

PROJE BİTİRME

Projelendirme çalışmaları, NUR İNŞAAT bünyesinde projelendirme departmanında yer alan profesyonel proje geliştirme takımı tarafınca yürütülmektedir.

NUR İNŞAAT proje geliştirme takımı, projelendirme çalışmalarının tümünde en güncel bilgisayar uygulamaları ile çalışmakta olup ulusal-uluslararası yönetmeliklere ve imar planına uygun olarak proje hizmeti vermektedir.


Tüm yapı projelerimizin her aşamasında, çözüm önerileri sunarak, yatırımcı taleplerine deneyimli fikirlerimizi katmak ana prensiplerimizdendir.


Tasarım aşamasındaki her türlü yapı projelerinin üç boyutlu (3D) modelleme ve çizimleri, statik ve dinamik hesaplamaları sayesinde, yapıya ait bütün detaylar netleştirilmekte ve üretim-montaj sırasında oluşabilecek hata riski önlenmektedir.

Bu çalışmaları özen ve disiplin felsefesi ile yürüten departmanımız, Türkiye’nin çeşitli illerinde yapı proje adı altında gayrimenkul geliştirme, kat karşılığı konut projeleri, çelik yapı projeleri, özel taahhüt işleri, çok katlı konut projeleri, iş merkezleri, endüstri ve sanayi tesisleri, okul, hastane yurt gibi birçok proje hizmeti vermiş ve tüm yapmaya devam etmektedir.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin